Povrchy dveří

Nejpoužívanější dekory dřeva

Dekory dřevo
Interiérové dveře dodáváme ve třech základních variantách povrchů – dýha, CPL laminát a fólie.

Dýha

Dýha je přírodní materiál s charakteristickou barvou a kresbou dřeva. Případné odchylky v odstínu a kresbě jsou přirozenou vlastností dřeva a jsou známkou jeho originality a nezaměnitelnosti. Vnitřní dveře a obložkové zárubně s tímto povrchem vyrábíme v tomto sortimentu dýh:

Bílá
Bílá
Buk
Buk
Dub
Dub
Javor
Javor
Olše
Olše
Ořech
Ořech

Fólie

Ekonomickou variantou povrchové úpravy zárubní a dveří je fólie. Fólie je stejně jako CPL laminát barevně stálá a nabízíme ji v několika dekorech dřevin:

Bílá
Bílá
Buk
Buk
Dub
Dub
Javor
Javor
Olše
Olše
Ořech
Ořech

CPL – střednětlaký laminát

Charakteristickou vlastností dveří s povrchovou úpravou CPL – střednětlakým laminátem je větší otěruvzdornost, barevná stálost a snadná údržba povrchu. Alternativně lze volit povrch HPL – vysokotlaký laminát. Vnitřní dveře a zárubně CPL prodáváme v těchto dekorech:

Bílá
Bílá
Buk
Buk
Dub
Dub
Javor
Javor
Olše
Olše
Ořech
Ořech


Pro další informace volejte na tel: 606 200 700 nebo pište na info@dverestrambersky.cz
Prodej a montáž dveří, zárubní a skel. Specializujeme se na interierové, posuvné, protipožární, zvukotěsné, bezpečnostní dveře. Dále prosklené stěny, typové a atypicky provedené. Montáže dveří jsme schopní provádět v těchto městech a jejích přilehlých obcí - Nový jičín, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Hranice, Valašské Meziříčí, Studénka, Odry, Mošnov, Fulnek, Hranice na Moravě, Frýdek-Místek, Ostrava. Výroba dveří, výrobce dveří
Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2009